You are currently viewing Недвижими имоти “АДРЕС” с участници в осмото събитие от Start-up Academy сезон 3

Темата на осмото събитие от третия сезон от Start-up Academy беше на тема “Влез в брокерския филм”. То се проведе на 12.03.2024 г. от 17:00 ч. в 7-ма аудитория на Ректората на Пловдивски университет “Паисий Хилендарски”. Лектори бяха представители на недвижими имоти “Адрес” – Стефка Танчева и Мариян Велев, Ирина Сребринова и Георги Божков. Те потопиха студентите в света на брокерските сделки. Под формата на игра те им предоставиха възможността да се изправят пред 3 различни предизвикателства, свързани с продажбата на имоти.